Tisztítószerek és fertőtlenítők - Takarítás
15 termék
-
-
-
Perlux fürdőszobai és konyhai tisztítókendő Green Apple 80 db
Raktáron
699 Ft
nettó 550 Ft
8,7 Ft / db
-
Perlux fürdőszobai és konyhai tisztítókendő Lemon Fresh 80 db
Raktáron
699 Ft
nettó 550 Ft
8,7 Ft / db
-
Perlux fürdőszobai és konyhai tisztítókendő Mountain Breeze 80 db
Raktáron
699 Ft
nettó 550 Ft
8,7 Ft / db
-
-
-
-
új
-
Perlux univerzális padló- és felülettisztító Briar & Orchid 5 L
Raktáron
1 379 Ft
nettó 1 086 Ft
276 Ft / l
-
Perlux univerzális padló- és felülettisztító Citrom & Trópusi Gyümölcs 5 L
Raktáron
1 379 Ft
nettó 1 086 Ft
276 Ft / l
-
-
-
-
