Otthon, háztartás
Konyhafelszerelés és háztartási eszközök – Praktikum minden szobában
Tegye könnyebbé és stílusosabbá a mindennapokat! Kategóriánkban mindent megtalál, amire egy jól felszerelt, modern otthonban szükség lehet. Válogasson minőségi konyhai eszközeink, sütő- és főzőedényeink, elegáns tálalási kiegészítőink és praktikus fürdőszobai eszközeink közül – kiváló árakon, gyors házhozszállítással!
97 termék
-
3 az 1-ben Kombinált Műanyag Szappanadagoló és Rendszerező Tároló (Szürke)
Raktáron
749 Ft
nettó 590 Ft
-
Air Wick Automata Légfrissítő Utántöltő – Citrus (250 ml)
Raktáron
1 199 Ft
nettó 944 Ft
4 796 Ft / l
-
Air Wick Automata Légfrissítő Utántöltő – Cool Linen (250 ml)
Raktáron
1 199 Ft
nettó 944 Ft
4 796 Ft / l
-
Air Wick Automata Légfrissítő Utántöltő – Cseresznyevirág (250 ml)
Raktáron
1 199 Ft
nettó 944 Ft
4 796 Ft / l
-
Air Wick Automata Légfrissítő Utántöltő – Frézia és Jázmin (250 ml)
Raktáron
1 199 Ft
nettó 944 Ft
4 796 Ft / l
-
Air Wick Automata Légfrissítő Utántöltő – Levendula és Kamilla (250 ml)
Raktáron
1 199 Ft
nettó 944 Ft
4 796 Ft / l
-
Air Wick Automata Légfrissítő Utántöltő – Mediterranean Sun (250 ml)
Raktáron
1 199 Ft
nettó 944 Ft
4 796 Ft / l
-
Air Wick Automata Légfrissítő Utántöltő – Mystical Garden (250 ml)
Raktáron
1 199 Ft
nettó 944 Ft
4 796 Ft / l
-
Air Wick Automata Légfrissítő Utántöltő – Oasis (250 ml)
Raktáron
1 199 Ft
nettó 944 Ft
4 796 Ft / l
-
Air Wick Automata Légfrissítő Utántöltő – Soft Cotton (250 ml)
Raktáron
1 199 Ft
nettó 944 Ft
4 796 Ft / l
-
Air Wick Automata Légfrissítő Utántöltő – Ultra Lavender (250 ml)
Raktáron
1 199 Ft
nettó 944 Ft
4 796 Ft / l
-
-
-
-
új
Ambi Pur 3Volution Lenor Fresca Brezza di Capri Elektromos Légfrissítő Utántöltő – 20 ml
Raktáron
1 789 Ft
nettó 1 409 Ft
89 450 Ft / l
-
új
Ambi Pur 3Volution Nevada Desert Essence Elektromos Légfrissítő Kezdőszett (1 db készülék + 3 db utántöltő)
Raktáron
2 890 Ft
nettó 2 276 Ft
160 556 Ft / l
-
új
Ambi Pur 3Volution Vanilla Cookie Winter Edition Elektromos Légfrissítő Kezdőszett (1 db készülék + 3 db utántöltő)
Raktáron
2 890 Ft
nettó 2 276 Ft
144 500 Ft / l
-
Ambi Pur Elektromos Légfrissítő Készülék Szabályozható Intenzitással (T-90)
Raktáron
999 Ft
nettó 787 Ft
-
Ambi Pur Fresh & Shine WC-Frissítő Utántöltő – 3 db-os kiszerelés
Raktáron
299 Ft
nettó 235 Ft
99,7 Ft / db
-
Aquapur Szórófejes Ablaktisztító – Biztonságos tisztítás magasban is
Raktáron
2 980 Ft
nettó 2 346 Ft
-
-
-
-
Bath Duck Frappa linea Textil Zuhanyfüggöny – Modern Elegancia és Maximális Védelem 180 x 200 cm
Raktáron
1 599 Ft
nettó 1 259 Ft
Otthon, háztartás
Főzés és sütés élménnyel: Konyhai eszközök
A jó ételek elkészítésének titka nemcsak az alapanyagokban, hanem a megfelelő konyhafelszerelésben is rejlik. Nálunk mindent beszerezhet, ami a kényelmes munkához kell:
-
Edények és serpenyők: Minőségi, tapadásmentes bevonattal ellátott sütő- és főzőedények, amelyekkel gyerekjáték a tökéletes fogások elkészítése.
-
Sütőformák és kiegészítők: Praktikus eszközök, amelyek megkönnyítik a sütemények, torták és rakott ételek elkészítését.
-
Konyhai aprócikkek: Fakanalak, merőkanalak, hámozók és egyéb hasznos kiegészítők a gördülékeny előkészületekhez.
Tálalás stílusosan
Az étkezés a tálalással válik igazi ünneppé. Kínálatunkban található tálalási eszközök, evőeszközök, tányérok és poharak segítségével elegánsan és ízlésesen teríthet meg a családnak vagy a vendégeknek, legyen szó egy egyszerű hétköznapi vacsoráról vagy egy ünnepi alkalomról.
Háztartási és fürdőszobai kiegészítők
Egy otthon akkor igazán kényelmes, ha minden a helyén van és minden feladathoz van egy célszerszám.
-
Takarítóeszközök és tárolás: Fedezze fel praktikus rendszerezőinket, tárolóinkat és a tisztán tartást segítő eszközeinket.
-
Fürdőszoba és WC: Stílusos és hasznos kiegészítők (pl. szappanadagolók, tárolók, WC-kefék), amelyekkel egységessé és higiénikussá varázsolhatja a fürdőszobát.
Vásároljon okosan: Mindent egy helyről!
Miért fizetne többször szállítási díjat? A VLShop.hu-nál a havi mosószer, öblítő és tisztítószer rendelése mellé kényelmesen bedobhatja a kosárba az éppen hiányzó konyhai vagy háztartási eszközöket is. Böngésszen kínálatunkban, és intézze el a teljes otthoni bevásárlást egyetlen kattintással!
