Higiéniai kellékek
Higiéniai kellékek – Praktikus termékek a mindennapokra
A tiszta és kényelmes otthon, valamint az ápolt megjelenés apró, de annál fontosabb kiegészítőin múlik! Kategóriánkban mindent megtalál a háztartási gumikesztyűktől kezdve, a nedves törlőkendőkön át egészen a megbízható női higiéniai termékekig. Tegye a kosarába a hiányzó apróságokat is szuper árakon, egyetlen kattintással!
29 termék
-
3M 9541V Aktív szenes szájmaszk – Kilégzőszeleppel, egyesével csomagolva
Raktáron
1 106 Ft
nettó 871 Ft
-
-
ALWAYS Ultra Soft Cotton egészségügyi betét – 7 db, éjszakai (Night) kivitel
Raktáron
646 Ft
nettó 509 Ft
92,3 Ft / db
-
-
új
Depend For Men Férfi Inkontinencia Betét – Ömlesztett Csomag – 96 db
Raktáron
1 464 Ft
nettó 1 153 Ft
15,3 Ft / db
-
új
Depend For Men Férfi Inkontinencia Betét Ömlesztett Csomag – 48 db
Raktáron
800 Ft
nettó 630 Ft
16,7 Ft / db
-
-
-
-
HERLA Hand Hygiene Antibakteriális Kéztisztító Folyadék 70% Alkohollal (400 ml)
Raktáron
368 Ft
nettó 290 Ft
0,92 Ft / ml
-
-
Lifebuoy Hand Hygiene Spray Kézfertőtlenítő 70% Alkohollal (75 ml)
Raktáron
245 Ft
nettó 193 Ft
3,27 Ft / ml
-
Nicole Be Impulsive Ultra Normál intim betét – 10 db-os kiszerelés
Raktáron
546 Ft
nettó 430 Ft
54,6 Ft / db
-
Nicole Be Impulsive Ultra Normal Intim Betét – Duo Pack Economy (2 x 10 db)
Raktáron
1 002 Ft
nettó 789 Ft
50,1 Ft / db
-
Nicole Compak Normal Applikátoros Tampon – Kompakt megoldás a közepes napokra (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Compak Super Applikátoros Tampon – Kompakt védelem az aktív napokra (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Regular Lite Applikátoros Tampon – Kíméletes védelem (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Regular Normal Applikátoros Tampon – Higiénikus védelem (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
Nicole Regular Super Applikátoros Tampon – Extra védelem a magabiztos mindennapokért (8 db)
Raktáron
159 Ft
nettó 125 Ft
19,9 Ft / db
-
O'Lysée Antibakteriális Higiéniai Kézfertőtlenítő Spray B5 Provitaminnal és Glicerinnel (50 ml)
Raktáron
245 Ft
nettó 193 Ft
4,90 Ft / ml
-
-
-
Pro-Care Nitril Kesztyű – Púdermentes, kék, 100 db, "M" méret
Raktáron
5 624 Ft
nettó 4 428 Ft
56,2 Ft / db
-
Pure Eldobható Higiéniai Arcmaszk Gumi Fülpánttal – 50 db-os doboz
Raktáron
554 Ft
nettó 436 Ft
11,1 Ft / db
Nélkülözhetetlen kiegészítők a tisztasághoz
A VLShop.hu-nál tudjuk, hogy egy nagy bevásárlás során a legbosszantóbb dolog elfelejteni a legfontosabb apróságokat. Ezért hoztuk létre higiéniai kategóriánkat, ahol minden alapvető drogériai terméket megtalál a mindennapokhoz:
Női higiéniai termékek
A diszkrét és kényelmes mindennapokért a legmegbízhatóbb márkákat kínáljuk. Válogasson a népszerű Always Ultra és a kedvező árú Nicole intim betétek között (nappali és éjszakai, Day&Night kiszerelésekben), amelyek maximális nedvszívó képességgel és kényelemmel támogatják Önt a legnehezebb napokon is.
Gumikesztyűk takarításhoz és mosogatáshoz
Védje meg kezeit és körmeit az erős zsíroldóktól, vegyszerektől és a forró víztől! Kínálatunkban a hagyományos, bélelt gumikesztyűk (többféle méretben, M-től XL-ig) mellett megtalálhatók a prémium Vileda háztartási kesztyűk is, amelyek extra tartósságot és csúszásmentes fogást biztosítanak a legkeményebb házimunka során is.
Nedves törlőkendők az egész családnak
Egy csomag nedves törlőkendő sosem hiányozhat otthonról, a táskából vagy az autóból. A kíméletes, bőrbarát Pampers nedves törlőkendők (praktikus 2x52 db-os kiszerelésben) nemcsak a babák pelenkázásához elengedhetetlenek, de tökéletesek a kezek gyors felfrissítéséhez vagy a kisebb foltok letörléséhez is útközben.
Rendeljen higiéniai kellékeket a tisztítószerek és mosószerek mellé, és élvezze, hogy mindent egy csomagban, cipekedés nélkül szállítunk házhoz Önnek!
