Online Drogéria, Szépségápolás, Higiénia
Online Drogéria és Szépségápolás
A mindennapi higiénia és szépségápolás sosem volt még ilyen kényelmes! Online drogériánkban mindent megtalál egy
helyen: minőségi samponoktól és tusfürdőktől a szájápolási termékeken át a higiéniai kellékekig.
266 termék
-
3M 9541V Aktív szenes szájmaszk – Kilégzőszeleppel, egyesével csomagolva
Raktáron
1 106 Ft
nettó 871 Ft
-
Adidas UEFA Champions League Best of the Best Tusfürdő – 250 ml
Raktáron
983 Ft
nettó 774 Ft
3,93 Ft / ml
-
-
ALWAYS Ultra Soft Cotton egészségügyi betét – 7 db, éjszakai (Night) kivitel
Raktáron
646 Ft
nettó 509 Ft
92,3 Ft / db
-
-
Argan Oil Hidratáló Kéz- és Testmosó Marokkói Argan Olaj Kivonattal (300 ml)
Raktáron
1 106 Ft
nettó 871 Ft
3,69 Ft / ml
-
-
-
-
Axe Fine Fragrance Collection Copper Santal Prémium Tusfürdő – 225 ml
Raktáron
1 464 Ft
nettó 1 153 Ft
6,51 Ft / ml
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Camea Aloe Vera Testvaj – Regeneráló hidratálás és selymes puhaság (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
Camea Kókuszolajos Testvaj – Intenzív hidratálás és egzotikus illat (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
Camea Mandulaolajos Testvaj – Mélytápláló gondoskodás és selymes tapintás (220 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
2,23 Ft / ml
-
Care Organic Bio Folyékony Kézmosó Utántöltő – Érzékeny Bőrre, Aloe Verával (750 ml)
Raktáron
528 Ft
nettó 416 Ft
0,70 Ft / ml
-
Clairol Herbal Essences Hajkondicionáló – Fényfokozó Balzsam Normál Hajra (400 ml)
Raktáron
491 Ft
nettó 387 Ft
1,23 Ft / ml
Testápolás és Hajápolás:
Kényeztesse bőrét és haját kíméletes tusfürdőkkel, tápláló testápolókkal és revitalizáló
samponokkal.
Borotválkozás és Szőrtelenítés:
Precíz és bőrkímélő megoldások a sima bőrért.
Higiéniai kellékek és Szájápolás:
Fogkrémek, fogkefék és alapvető tisztálkodási cikkek.
Fedezze fel exkluzív illatszer-kínálatunkat is a Parfüm kategóriában!
